Teenused

Kontaktivaba autohooldus:

Seoses tekkinud eriolukorraga pakume Sulle mugavat ja turvalist võimalust teostada igakevadist sõidukihooldust kontaktivabalt. Kunagi ei tea, millal sõidukit võib vaja minna, seega peab sõiduk alati olema sõiduvalmis.
Sina viibid kodus, meie tegutseme!

Remont:

Teostame remonti kõigile enam levinud sõiduautodele. Selleks on tehniliste rikete kõrvaldamine, mootori ja/või mootori agregaatide remont ja vahetus, veermiku remont, vedrude ja amortide vahetus, kütusesüsteemide remont, süütesüsteemide remont, väljalaskesüsteemi remont ja vahetus, keevitustööd.

Hooldus:

Teostame hooldust kõigile enam levinud sõiduautodele. Selleks on õlivahetus (mootor, käigukast, sillad), filtrite vahetus, kettide ja rihmade vahetus.

Diagnostika, elektri- ja elektroonikatööd:

Teostame Volvo sõiduautode ja Scania veoautode diagnostikat. Diagnostika all peame silmas arvutiga ja muudel meetoditel vigade tuvastamist ja auto remontimist. Teistele enam levinud sõiduautodele pakume veakoodide lugemist ja kustutamist. Lisaks pakume elektriprobleemide tuvastamist ja kõrvaldamist ning elektroonika remonti nagu kellaplokid, ekraanid, displayd, mootoriajud, erinevad plokid ja juhtmoodulid.

Sillastend:

Veermiku remondi lahutamatu osa on sildade kokkujooksu reguleerimine. Tänu Eesti “headele” teedele oleks mõistlik sildade kokkujooksu kontrollida iga paari aasta tagant või peale sillaosade vahetust. Sildade reguleerimine toimub neljaposti tõstukil kaasaegse sillastendi abil.

Kere- ja värvitööd:

Sõiduautode ettevalmistus ja värvimine. Veoautode keredetailide ettevalmistus ja värvimine.

Rehvitööd:

Teostame rehvide vahetust, montaazi ja tasakaalustamist.

DPF, EGR, AdBlue-ga seotud probleemide lahendamine:

Pakume sõidu- ja veoautodele DPF, EGR, AdBlue-ga seotud probleemide lahendust. Kuna autode juhtajud ja elektroonika on väga erinevad, siis siinkohal ei saa välja tuua täpset teenuste loetelu ja hinnakirja. Lisainfo saamiseks palun saatke päring maili teel või helistage.